همه چیز زیر سر چربی پوستمان است!

کرم دست

 همه چیز زیر سر چربی پوستمان است! از خشکی آزار دهنده پوست گرفته که موجب ایجاد چین و چروک می شود تا چربی بیش از حد آن که باعث بروزآکنه می شود.

درست است که عوامل محیطی مانند آب و هوا و عوامل ژنتیکی تاثیر زیادی روی ترشح چربی پوستمان دارند، اما می توان با استفاده از یک سری ترکیبات موثر با این عوامل مبارزه کرد.

 یکی از این ترکیبات شگفت انگیز که این روزها در ترکیبات کرم های مرطوب کننده و ضد چروک زیاد استفاده می شود، روغن جوانه گندم است.  چه پوست شما چرب باشد چه خشک، این روغن با ویتامین  A  موجود در خودش معجزه می کند و با کنترل ترشح چربی پوست به حفظ رطوبت و سلامت پوست کمک می کند.

روغن جوانه گندم، علاوه بر رطوبت رسانی و افزایش لطافت پوست، به بالا رفتن انرژی سلولی کمک کرده و با پیری پوست مبارزه می نماید.

همچنین به دلیل داشتن ویتامین E و B و اسید های چرب اشباع نشده پوست را مرطوب و لطیف نگه می دارد و یک ضد چروک قوی محسوب می شود، ضمن این که این روغن درمان موثری برای التهاب و آسیب های پوستی است.

دکتر آز در مورد روغن جوان گندم می گوید ” روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E است و تحقیقات نشان داده است که یکی از بهترین مواد مغذی برای افزایش سرعت ترمیم پوست می باشد، اگر به طور منظم از کرم های حاوی روغن جوانه گندم استفاده کنید به تدریج پوستتان به پوستی شاداب و بی نقص تبدیل می شود”.

بنابراین بهتر است به برنامه مراقبت از پوست روزانه خود، کرم های مرطوب کننده ای را اضافه کنیم که حاوی روغن جوانه گندم هستند، چراکه حاوی تمام ویتامین های لازم برای داشتن پوستی سالم و زیبا را دارند.

از طبیعت الهام بگیریم

کرم مرطوب کننده جوانه گندم لابورن

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *