رف سیمون به کلوین کلاین پیوست

فشن

رف سیمون به کلوین کلاین پیوست
رف سیمون طراح ۴٨ ساله ، از طراحان ارشد برند دیور به کلوین کلاین پیوست . او آخرین شوی لباس مردانه خود را در فصل ٢٠١٧ به نمایش در آوره سپس  به بخش زنان برند کلوین کلاین پیوسته است .

سیمون  که طراحی را ابتدا با طراحی مبلمان شروع کرده بود در سال ١٩٩۵ اولین شو لباس مردانه خود را وارد بازار کرد . در سال ٢٠١٢ اعلام شد که او به عنوان کارگردان هنری برند دیور انتخاب شده است . در ٢٢ اکتبر ٢٠١۵ خبر استعفا او تیتر مجلات و رسانه ها شد. او پیش از دیور برای برند جیل سندرز کار میکرده و در سال ٢٠٠٣ جایزه ( برترین پارچه سوئیس ) را از آن خود کرد.

حال که او به کلوین پیوسته بسیاری برای مد نیویورک خوشحالند و فکر میکنند این پیشرفت بزرگی برای صنعت مد و شروعی جدید برای این برند است . شوی ٢٠١٢ او برای افراد مشهور و برجسته ای چون : آزدین الایا azzedine alaïa , دوناتلا ورساچه donattela versace ، البر الباز alber elbaz ، ریکاردو تیشی riccardi tisci ، و چند نفر دیگر خلاقانه بنظر آمد .

طراحهای او بسیار متفاوت از گالینو که پیش از او طراح این برند بوده است میباشد . رف طراح مدرن و درونگراست در حالی که گالیانو طراحی سنتی ، با حال و هوای گوتیک و پر زرق و برقتر است.

منتقدین و نظریه پردازان مد معتقدند که آمدن رف سیمونز به نیویورک خبر خوبیست چون با آمدن این طراح زرق و برق و شکوه مد فرانسه به صنعت مد امریکا هم منتقل میشود .

طبق صحبت های انجام شده قرار است سیمون ، خود طراح تمامی بخش ها شامل : کیف ، کفش ، عطر و زیورآلات ، لباس زیر و لباس های مردانه که در میلان برگزار میشود و لباس های زنانه که در نیویورک به نمایش در میاید را به عهده گیرد .

رف ، معروف به سرعت عمل در طراحی است . او لباسهای زنانه برای برند جیل سندرز را در فوریه ٢٠١٢ طراحی کرد و لباس های برند دیور را در ژوئیه همان سال به روی صحنه برد. ( در کمتر از ٣ماه )
گردآوری:رعنا گوران سوادکوهی
 

برای خواندن مطالب مرتبط و مقاله های بیشتر، از مجله زیبایی روبان دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *