تاریخچه برند ویکتوریا سیکرت

ویکتوریا سکرت

ویکتوریا سیکرت یک خانه مد آمریکایی و تولید کننده لباس زیر زنانه و محصولات آرایشی است. این شرکت در سال ۱۹۷۷ توسط روی ریموند در سان فرانسیسکو با هدف تولید و فروش لباس زیر زنانه تاسیس شد و در حال حاضر به یک امپراطوری لباس زیر زنانه با بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه در ایالات متحده و همچنین کشورها مختلف تبدیل شده است.

در اوایل سال ۱۹۹۵ این کمپانی شروع به برگزاری نمایش های مد سالانه کرد که از تلویزیون پخش میشد. در این نمایش ها برای معرفی محصولات از مدل های معروفی مثل هلنا کریستنسن، تایرا بنکس، هایدی کلوم و لتیسیا کاستا استفاده شده بود. مدل های ویکتوریا سیکرت، فرشته ها نامیده شدند، البته فرشته ها به مجموعه ای از تولیدات ویکتوریا سیکرت هم گفته میشود.

این کمپانی علاوه بر لباس زیر، شروع به تولید عطر و بادی اسپلش کرد و در نامگذاری آنها از اسامی کالکشن های تولید شده خود استفاده کرد. اولین خط تولید محصولات گیاهی مراقبت از پوست ویکتوریا سیکرت موفقیت خوبی داشت و برخی از محصولات آن مثل Pear Glace Body Splash تا امروز هم تولید میشود. در اواخر سال ۱۹۸۰ ویکتوریا سیکرت به صورت رسمی تر در بازار عطر سرمایه گذاری کرد. اولین کمپانی عطر ویکتوریا سیکرت با نام ویکتوریا در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و یکی از موفق ترین خط تولیدهای این کمپانی با نام Dream Angels در سال ۲۰۰۰ راه اندازی شد.

ویکتوریا سیکرت در مجموع بیش از ۲۴۲ عطر به بازار ارائه کرده است که اولین آن در سال ۱۹۹۲ و جدیدترین آن در سال ۲۰۱۶ تولید شده است.

مطالب پیشنهادی

۲ comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *