باز هم درباره هفته مد نیویورک

طراحان مد

در روز اول هفته مد نیویورک ، برند تام فورد و برند یزی yeezy که خواننده مشهور کانیه وست آن را اداره میکند شوی خود را برگزار کردند .
در برند تام فورد تاکید بر روی لباس های بلند و ماکسی با رنگ های خاکستری و مشکی و قرمز و نقره ای بود. تام فورد که بعد از غوغایی که در فستیوال فیلم ونیز برای مستند ساخته شده اش به پا کرد و خوانندگان و افراد مشهوری در گشایش فیلم او حضور پیدا کردند ، به نیویورک برگشته و در کمتر از یک هفته لباس های خود را به نمایش گذاشته است . شو او در یک رستوران چهار فصل بدون سقف برگزار شد.
او که در مصاحبه ای با مجله ووگ قول داده بود بازگشتش به هفته مد نیویورک بسیار پر سر و صدا و فوق العاده برگزار خواهد شد حرف و تلاش خود را به همگان ثابت کرد.
مدل های شو او افرادی چون : لیا کِبِده، کرولین مورفی، ناتاشا پولی بودند که از زمان کار فورد در گوچی همراه او و در تمامی شو ها به عنوان مدل حضور داشتند و چهره های جوان تر و امروزی مثل : جیجی حدید، ایمان همّام، لاکی بلو اسمیت ، مایلز مک میلن ، یاسن راحال و بسیاری دیگر و ردیف اول شو پر از افراد مهم و مطرحی چون: نائومی کمبل ، سیندی کرافرت، لورن هوتون ، کارلی کاس ، ریتا اورا ، اوما تورمن ، تام هنکس، الیشیا کیز ، جولیان موور بود و این همه افراد مطرح و تاثیر گذار در مد توجه رسانه ها را بار دیگر به این برند جلب کرد .

تام فورد به شنا کردن بر خلاف جریان مد معروف است و این شو نیز مستثنا نیست . نام این شوshow now shop now  میباشد و از فردا صبح تمامی لباس های به نمایش درآمده  در شو بر روی قفسه های فروشگاه برای خرید موجود میباشد.

سیلوئت لباس ها : دامن های تنگ و بلند، کمربند های چرمی ، چکمه های چرمی ، جواهرات طلایی بزرگ و در بعضی لباس ها کیف های دستی . در این شو ، لباس ها بدون محدوده زمانی و کلاسیک طراحی شده اند.
این اولین شو از نوع خود است. کار جدیدی که باعث سریع تر در دسترس بودن لباس ها پس از شو است. لباس ها در فروشگاه فورد در خیابان مدیسون نیویورک  قابل خرید است .

نویسنده : رعنا گوران سوادکوهی

برای خواندن مطالب مرتبط و مقاله های بیشتر، از مجله زیبایی روبان دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *