نتیجه چالش ۲۱ روزه لاغری

آب دماوند

امروز دقیقا سه هفته از چالش ۲۱ روزه کاهش وزن می گذرد، بنابراین تصمیم گرفتیم با یکی از همراهان سفت و سخت این چالش مصاحبه کنیم تا ببینیم این چالش تا چه حد موثر بوده است.

المیرا ۳۰ ساله – کارمند

او به  مجله روبان میگوید که به دلیل شغلش مجبور است ساعات زیادی را پشت میز بگذراند، بنابراین به مرور زمان دچار اضافه وزن شد.

او می گوید “چالش ۲۱ روزه را با یک رژیم بسیار سبک شروع کردم و هر روز صبح ۳۵ دقیقه از زمانم را برای انجام تمریناتی که در چالش معرفی شده بود اختصاص می دادم. روز های اول تا سوم احساس درد نداشتم اما از روز سوم به بعد دچار بدن درد شدم بنابراین تصمیم گرفتم کمی حرکات کششی به ورزشم اضافه کنم تا عضلاتم دچار گرفتگی نشود.

روز سوم به دلیل بدن درد وسوسه شدم تا چالش را قطع کنم و ادامه ندهم اما شب به یاد سه روز گذشته ای که با موفقیت پشت سر کذاشته بودم افتادم و از عذاب وجدان تمام تمرینات را انجام دادم و خیلی جالب است که بعد از آن روز بدن دردم بسیار کاهش پیدا کرد.نتیجه این ۲۱ روز تمرین کاهش ۲ کیلوگرم وزن و همچنین کاهش سایز شکم و پهلوهام بود که برایم بسیار خوشایند بود.

یکی از نکاتی که باعث شد بتوانم اشتهایم را کنترل کنم نوشیدن آب فراوان بود، قبلا تقریبا اصلا طی روز آب نمی نوشیدم و به جایش از سایر نوشیدنی ها مثل چای و قهوه استفاده می کردم. اما الان با توجه به تاثیرات مثبتی که از نوشیدن آب گرفتم روزانه  به حداقل ۷ لیوان آب رساندم.”

المیرا از نتیجه این چالش بسیار خوشحال  است و چون بزرگترین پیامدش احساس سبکی بود که مدت ها نداشت. او معتقد است این چالش در کنار یک رژیم غذایی سالم مثل رژیم کالری شماری خیلی مفید است.

در آخر اضافه می کند که بخش هیجان انگیز این چالش وقتی بود که شلوارهایی که قبلا دکمه هایشان به زور بسته می شد برایش کمی آزاد تر شدند و این حس خیلی خوبی می دهد، ضمن این که انگیزه اش را برای ادامه این مسیر افزایش می دهد. علاوه بر این ورزش کمک بسیاری به اصلاح نحوه نشستنش کرد و دیگه پشت کامپیوتر قوز نمی کند و کاملا صاف می نشیند.

شادآب بنوشیم تا زیباتر شویم

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *