قد و وزن ستاره های هالیوود

قد و وزن هالیوودی

جسیکا آلبا – Jessica Alba

او ۵۳ کیلو گرم وزن و ۱۶۷ سانتی متر قد دارد و رژیم با کربوهیدارت و چربی پایین دارد. جسیکا همچنین مقدار غذای خود را کنترل می کند و نان و دسر نیز نمی خورد. البته به جای آن این بازیگر گوشت زیادی می خورد مانند مرغ و ماهی. همچنین بعد از به دنیا آوردن فرزندش ۱۱ کیلو وزن کم کرد.

سلنا گومز – Selena Gomez

این خواننده نیز ۵۶ کیلوگرم وزن دارد. وقتی این ستاره پاپ با قد ۱۶۷ در سال ۲۰۱۱ به خاطر کمبود آهن بستری شد او این مشکل را به خاطر خوردن غذاهای نا سالم دانست و گفت:” من خوب غذا نمی خورم من عاشق اسمارتیز، کیت کت، و دیگر غذاهای ناسالم هستم. علاوه برخوردن بیش از حد شیرینی او گفته است که غذاهای سالم را نیز ناسالم می کند و اسفناج را با خامه و بروکلی را با پنیر می خورد.البته اخیرا ظاهر بسیار مناسبی از او دیده شده است.

 

کیتی پری – Katy Perry

او ۵۸ کیلوگرم وزن دارد و ۱۷۶ سانتی متر قد اوست. او یکی از معدود ستاره های هالیوود زن است که وزن خودش را اعلام کرده است او در برنامه ای گفته است که از وزن خود کاملا راضی است و در کودکی همین قد اما وزنی معادل ۶۵ داشته است.

 

بریتنی اسپیرز – Britney Spears

او ۵۶ کیلو وزن دارد و قدش ۱۶۴ است. او در ماه می ۲۰۱۳ تمرینات ورزشی خود را به یک مجله گفت. بریتنی در طول مدت کاری اش افزایش و کاهش وزن زیادی را تجربه کرده است اما حالا دارای وزنی متعادل و ظاهری مناسب است و برای خودش نیز یک مربی شخصی دارد. او گفته است:” رژیم گرفتن مشکل است زیرا من عاشق اسپاگتی، براونی و شکلات هستم من سعی می کنم خیلی این غذاها را مصرف نکنم اما می توانم یک کاسه کامل پاستا بخورم”.

 

بیانسه – Beyoncé

بیانسه ۵۹ کیلوزن دارد و قدش نیز ۱۷۳ است. بعد از اینکه بیانسه در ژانویه ۲۰۱۲ فرزندش بلو آی وی را به دنیا آورد او گفت که می خواهد لاغر شود و به وزن ۵۸ برسد. در می ۲۰۱۲ او گفت که ۲۷ کیلو کم کرده است. اما منابع آگاه می گویند که شاید بیانسه دومین فرزند خود را باردار باشد که احتمالا حالا دیگر رژیم غذایی را کنار گذاشته است.

نیکی میناژ – Nicki Minaj

او ۶۳ کیلوگرم وزن دارد و قدش ۱۶۴ سانتی متر است. این خواننده رپ قبل از ورود به برنامه آمریکن آیدل وزن کم کرده است.و درسال گذشته نیز در مصاحبه ای گفته است:” من به طور طبیعی تو پر هستم اما بسیار سعی می کنم که وزن اضافه ام را از بین ببرم. البته از ورزش کردن متنفرم به خصوص تردمیل. به همین دلیل اگر بخواهم لاغر کنم میزان شکر و شیرینی مصرفی ام را کم می کنم.

 

برای خواندن مطالب مرتبط و مقاله های بیشتر، از مجله زیبایی روبان دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *