نکاتی برای این که آقایان بعد از یک روز کاری سرحال به نظر برسند!

خستگی آقایان

خستگی چهره بعد از گذروندن یک روز سخت کتری امری طبیعیه. اما برای کم کردن این آثار خستگی چه کار میشه کرد؟

برطرف کردن تیرگی و پف چشم

ساعت ها پشت میز نشستن و به مانیتور نگاه کردن تاثیر خودش رو میزاره و چشم ها رو گود رفته و خسته میکنه و گاهی هم ممکنه باعث تیره شدن یا پف کردن دور چشم بشه. میتونید بعد از اتمام کار از کرم های دور چشمی استفاده کنید که هم مرطوب کننده اند و هم برطرف کننده پف و تیرگی اطراف چشم هستند.

برطرف کردن بوی بد دهان

خوراکی هایی که در طول روز موقع کار کردن میخورید، مثل بیسکوییت و قهوه و خیلی خوراکی های دیگه، باعث ایجاد بوی بدی در دهان میشه. همیشه یک دهان شویه در محل کارتون نگه دارید. البته دقت کنید محصولی که استفاده میکنید فقط برطرف کننده بوی دهان باشه و به دندان ها و ذائقه شما آسیب نرسونه.

ادکلن

بعد از یک روز سخت و پرمشغله کاری، یک رایحه ملایم میتونه هم به خودتون حس خوبی بده هم به اطرافیان. پس اگر میتونید یک عطر با رایحه ملایم همراه خودتون داشته باشید. یک رایحه مناسب میتونه شما رو سرحال کنه و اعتماد به نفس بیشتری به شما بده.

پاک کردن صورت

بیرون بودن از محیط خانه و قرار گرفتن در آلودگی هوا و محل کار صورت شما رو کدر و خسته میکنه. برای برطرف کردن این مشکل میتونید از دستمال مرطوب پاک کننده صورت استفاده کنید و صورتتون رو از آلودگی ها پاک کنید.

مرتب کردن مو

همیشه قبل از خارج شدن از محل کار خودتون رو در آینه نگاه کنید. مسلما موهای شما به همان شکل که از خانه بیرون آمدید، نیست. میتونید با کمی مرطوب کردن دستتون و یا اسپری های حالت دهنده موهای خودتون رو مرتب کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *