درباره لا پرلا – برند لباس زیر

لا پرلا یک برند طراحی لباس زیر است . اصالت ایتالیایی این برند را میتوان در کیفیت کارهایشان جستجو کرد. این برند که در سال ١٩۵۴ فعالیت خود را شروع کرده از ١٩٧١ لباس شنا و مایو و از سال ١٩٩٣ عطر را نیز به این برند معتبر اضافه کرده است .

از سال ٢٠١۴ این برند لباس های ردی تو ور ready to wear طراحی و اجرا کرد و در حال حاضر طراح ارشد و مدیر خلاق این برند جولیا هارت است .
در مصاحبه ای تلفنی در پی خبر طراح ارشد این برند از طرف مجله ووگ با هارت ، او گفت : علاقه من به این برند عمیق تر از طراحی و کارگردانیست و ما علاقه داریم چیز های جدیدی به این برند اضافه کنیم . لباس های راحتی که
فقط برای بانوان طراحی شده باشد. من فکر میکنم زنان انتخاب های جدیدی
را میخواهند. منظورم این است که زنان در تمام زندگی برای زیبا و مناسب بودن به خاطر لباس هایی که مجبورند بپوشند زجر کشیده اند . من بعضی از اکسسوری ها را که مناسب با لباسم باشد سخت پیدا میکنم و دوست دارم این جزئیات را برای بانوان طراحی و جمع آوری کنم . من نمیخواهم هویت و دی ان ای این برند را عوض کنم چون لا پرلا یک جذابیت و حساسیت و زیبایی خاصی را در نظر بانوان ایجاد میکند .

 نظر من این است که زنان احساس زنانگی و جذابیت بیشتری داشته باشند و این فقط شامل لباس زیرآنها نمیشود .
ظاهر بسیار مناسب و راحتی از نکاتیست که این طراح روی آن بسیار  تأکید دارد. او تلاش دارد تا کت و شلواری طراحی کند که لباس های زیر به آن دوخته شده باشد و در عین حال راحتی با بدن ، هماهنگ و در حرکت کردن ، بسیار مناسب باشد .

این برند در یک ماه اخیر در راه اندازی  ردی تو ور ready to wear تلاش های بسیار کرده و به گفته آنها به کسب این موفقیت بسیار نزدیک است .
این برند بیش از ١۵٠ شعبه در سراسر دنیا دارد و افراد مشهوری چون ریحانا، کیم کارداشیان  و جی جی حدید از طرفداران و مشتریان ثابت این برند هستند .
گردآوری:رعنا گوران سوادکوهی

برای خواندن مطالب مرتبط و مقاله های بیشتر، از مجله زیبایی روبان دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *