برند ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکام که همسر بازیکن سابق فوتبال دیوید بکام و خواننده سابق اسپایس گرلز، مدل و طراح لباس است ، روز گذشته آخرین شو خود را برگزار کرد. ویکتوریا که از سال ٢٠٠٨ برند خود راآغاز کرده تا به حال احترام بسیاری را برای خود به خاطر طراحی هایش از طرف منتقدین بدست آورده . در ابتدای کار، افراد بسیاری معتقد بودند که او باید به خوانندگی و مدیریت کسب و کار در موزیک راادامه دهد اما او که همواره یکی از افراد معروف و تاثیر گذار در زمینه استایل بوده به راه خود ادامه داد.

او همیشه در صحنه های مد و بر روی جلد مجله هایی چون ووگ، الل، هارپر بازار، دبلیو w، و I-D حضور داشته و چهره برندهایی چون دولچه گابانا و مارک جاکوبز و کلکسیون عینک های گوچی و کررا بوده و بیش از ٢٠ عطر به همراه همسرش دیوید به بازار عرضه کرده ، این بار هم توانایی خود را در طراحی به همگان نشان داد. او به عنوان مدل در شو روبرتو کاوالی ، ماریا گرچوجول حضور پیدا کرده است .
ویکتوریا و دیوید وبسایتی در رابطه با استایل دارند که dvbstyle نام دارد.
او به عنوان داور مهمان در پارسون و هفته فارغ التحصیلی مدرسه مد لندن نیز حضور داشته . در سال ١٢-٢٠١١ او فروشی بیش از ۶٠ میلیون پوند داشته و همچنین برند لوکس او کیف های دستی به قیمت ١٨ هزار پوند را در خود دارد و در نوامبر سال ٢٠١١ او برنده برند سال شد .
در شو ردی تو ور ٢٠١٧ نیویورک لباس های طراحی شده توسط بکام رنگ های سفید، آبی، مشکی نارنجی و سورمه ای بود و تمام لباس ها ، پیراهن های بلند و تقریبا آزادی بودند که پارچه های مخمل و ساتن در آنها مورد توجه بوده . چکمه ها تخت و تا زانو بوده که حالت بافتنی آنها چهره ای مدرن تر به استایل ها داده بود.

 

گردآوری رعنا گوران سوادکوهی

 

برای خواندن مطالب مرتبط و مقاله های بیشتر، از مجله زیبایی روبان دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *