برند مارک جیکوبز

فشن

مارک جیکوبز طراح ۵٣ساله و صاحب برند (مارک بای مارک جیکوبز) و (مارک جیکوبز) است و دارای٢٠٠ فروشگاه در بیش از ٨٠ کشور دنیا است . او در مدرسه مد پارسونز Parsons امریکا درس خوانده است .
او در آخرین شو هفته مد نیویورک کارهایش را ارائه کرد و از بازخورد خوب و مثبت رسانه ها به طراحی هایش برخوردار شد .
در این شو حدود ۶٠ دست لباس به نمایش درآمد و صحنه شو بسیار چشم نواز و زیبا بود . هزاران چراغ از سقف به روی صحنه آمده بود و در همرستین بال روم ( مجموعه و تالار نمایش در نیویورک ) برگزار شد که بیش از هزار و صد متر مربع فضا دارد.
مهمانان معروف این شو ؛ سوفیا کاپولا ، ووپی گلدبرگ ، تریسی الیس راس ، کورتنی لاو بودند که در ردیف اول شو حضور داشتند .

مدل تازه وارد به صنعت مد کیکی ویلمز با قد ١٧٨ اولین مدل بود که بر روی صحنه قدم گذاشت در حالی که کفش های پلتفرم ٢٠ سانتی متری به پا داشت . مدلهای بسیاری معروفی در این شو حضور داشتند که در کمتر شو هایی در این فصل به چشم میخوردند  مثل جیجی حدید، بلا حدید ، کندال جنر ، تیلور هیل ، جردن دان ، سارا سمپیو ، آدریانا لیما ، آریانا شایک .

شو با لباس های رنگ پاستیلی و شبرنگ شروع شد و سپس رنگ های روشن و شیک جایگزین آنها شدند .
توانایی مارک جیکوبز در ریزه کاری ها و جلوه های ظریف لباس بر هیچکس پوشیده نیست . در این شو تاکید زیادی بر روی افراد خاص با آرایش ظاهری خاص دارد .
آرایش ظاهر و موهای اضافه شده در این شو توسط مادری تنها در فلوریدا بافته شده که در وبسایت ایتسی عضو بوده و سالها به ساخت این محصولات با نام دریدلاک بای جنا dreadlocks by jena مشغول بوده است . او١٢.۵٠٠ عدد از این پشم های بافته شده بر اساس رنگهایی که مارک خواسته بود به تنهایی انجام داد و بر روی سر مانکنها اضافه شد .

منبع: رعنا گوران سوادکوهی

 

برای خواندن مطالب مرتبط و مقاله های بیشتر، از مجله زیبایی روبان دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *