آموزش کشیدن مدل خط چشم گربه ای

خط چشم گربه ای

مدل خط چشم گربه ای همیشه طرفدارای زیادی داشته و هنوز هم در دنیای مد و زیبایی یکی از جذاب ترین آرایش ها برای چشم محسوب می شه؛ بطوری که بین هنرمندان هم، افراد زیادی با این نوع آرایش روی فرش قرمز میرن. گرچه  کشیدن خط چشم گربه ای یکی از مهارت های نسبتاً سخت آرایشی محسوب می شه، اما با استفاده از محصولات مناسب و یکم تمرین، می تونید به سرعت در این زمینه ماهر شید.

کارتون رو با خط چشم شروع کنید

اگر به دنبال خطی نرم و پررنگ هستید، مداد چشم رو کنار بگذارید و کارتون رو با خط چشم مایع شروع کنید. برای گرفتن نتیجه بهتر، از خط چشمی که اپلیکاتور ضخیم استفاده کنید، چون گوشه های این مدل اپلیکاتور در کشیدن یک خط چشم تمیز بسیار موثره.

 مراحل کشیدن خط چشم

گام اول:

با استفاده از پرایمر یا زیرساز، پلکتون رو آماده آرایش کنید. این کار به ماندگاری آرایشتون کمک زیادی می کنه.

گام دوم: 

با استفاده از یک خط چشم معمولی که اپلیکاتور نازک داره گوشه بیرونی چشم ها رو یک خط نازک برای مشخص کردن محدوده ی خط چشمتون بکشید.

گام سوم:

داخل خطی که کشیده اید را با کمک خط چشم با اپلیکاتور ضخیم کاملاً پر کنید و تا زمانیکه مطمئن شید خط خشک شده، صبر کنید. بلندی دنباله خط چشم به سلیقه شما بستگی داره اما ازونجا که این مدل خط چشم گربه ایه باید دنباله بلند تری داشته باشه. توجه کنید که گوشه خارجی دنباله به سمت ابروهاتون امتداد پیدا کنه.

گام چهارم : 

به مژه های بالایی و پایینی ریمل بزنید تا چشم هاتون بازتر و درشت تر به نظر برسه.

گام پنجم: 

برای این که خط مژه هاتون مشخص تر بشه از یک خط چشم ژله ای استفاده کنید.

به همین راحتی و زیبایی می تونید این مدل خط چشم رو بکشید. حواستون باشه با این مدل آرایش چشم بهتره لب ها رو رژلب نود بزنید و جلوه و زیبایی چشم هاتون رو با رنگ های جیغ رژلب نگیرید.

 

mainpic_3_1
ریمل حجم دهنده لورال پاریس میس مانگا ۴۲۳٬۰۰۰ ریال

pic2_11_4
خط چشم ماژیکی لورال پاریس مدل Black Buster

cl-jumboliner-08ardoise_4
خط چشم ماژیکی کُپین ۱۲۳٬۰۰۰ ریال ۲۰۵٬۰۰۰ ریال

 

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *